Telefon pro objednávání se na vyšetření 

312 651 258

 

Jak se k nám dostat

Stochov

Hornická 410, 273 03 Stochov

(budova ZŠ)

navigace

Unhošť

 Hájecká 190, 273 51 Unhošť

(budova ZŠ a SŠ)

navigace

Kyšice

Kyšice 178, 273 51

(budova MŠ)

navigace

 

Telefonní seznam pracovníků SPC a PPP
D      
Jakub Dvořák ředitel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 608 721 338
H      
Petra Horynová  speciální pedagog   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
CH      
Martina Chamlarová  speciální pedagog  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
K      
Tereza Komárková speciální pedagog  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Michaela Kyselová  speciální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
M      
 Naděžda Marešová psycholožka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
P      
Iveta Pízová   speciální pedagog  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
S, Š      
Alice Sýkorová sociální pracovnice   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Pavla Šmídová psycholožka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.